Katastroficzny mecz drużyny polskiej na starcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - przegrana z czeską reprezentacją!

Katastroficzny mecz drużyny polskiej na starcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - przegrana z czeską reprezentacją!

Reprezentacja Czech zwycięża narodowy zespół Polski w inauguracyjnym pojedynku zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Poprzedni mundial w wykonaniu narodowej kadry Polski nie był zbytnio udany. Oczywiście polscy zawodnicy zdołali awansować do pucharowej fazy, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy fani z Polski zgodnie sądzili, że zmiana na stanowisku szkoleniowca jest konieczna. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem drużyny narodowej Polski, a jego pierwszym ważnym oponentem była reprezentacja narodowa Czech. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Euro 2024 i bardzo istotne było to, by wygrać.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra humory w naszej reprezentacji były fantastyczne, jednak weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Już po 3 minutach meczu kadra narodowa Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole. To było wielkie zaskoczenie zarówno dla piłkarzy, jak i fanów zasiadających na stadionie w Pradze. Zawodnicy kadry narodowej Czech od pierwszych minut spotkania wyglądali znacznie lepiej od polskich piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej części to się odmieni. Polska narodowa kadra wyglądała nieco lepiej w drugiej połowie tego meczu, jednak to czescy zawodnicy strzelili trzecią bramkę. Jan Kuchta był zdobywcą trzeciej bramki w 64. minucie meczu. Polscy zawodnicy usiłowali odrobić straty, ale dali radę strzelić tylko jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku. Ten mecz w wykonaniu polskiej narodowej drużyny był tragiczny i warto to przyznać. Trener z Portugalii Fernando Santos na pewno nie w ten sposób debiut w polskim zespole. Polska reprezentacja w drugim meczu eliminacji zmierzy się z albańską reprezentacją narodową. Z całą pewnością w tym starciu drużyna Polski musi zgarnąć trzy punkty.